2024 VÕISTLUSED

07.06.2024  I  BENNO VIIRANDI nim RAHVAJOOKS (Mustlas)


07.06.2024 Viljandimaa noorte heitjate seeriavõistlus II etapp Karksi-Nuia


07.06.2024  AKG 1.-3. klasside 4-võistlus Karksi-Nuia staadion


04.06.2024  Laste kergejõustik II etapp Karksi-Nuias


29.05.2024  Laste kergejõustik I etapp Karksi-Nuias


29.05.2024  Viljandimaa koolide 4.-5. klasside 4-võistlus  Karksi-Nuias


25.05.2024    SUURE-JAANI DUATLON


25.05.2024  Ida-Virumaa lahtised MV krossijooksus  (Väike-Pungerjal)


23.-24.05.2024  Viljandimaa koolide KV ja MV kergejõustikus


18.05.2024 LIISE JOOKS RUHNU SAAREL (jooksumaraton)


16.05.2024  Pärnumaa koolide KV kergejõustikus


12.05.2024  UJU JA JOOKSE NS  IV etapp  TABASALU


12.05.2024  ERALDISTARDID Tarvastu Karikas IV etapp autosprint


11.05.2024  79. PAALA LASTE JOOKS


11.05.2024   41. HUMMULI PARGIJOOKS


11.05.2024  ÜHISSTARDID Tarvastu Karikas IV etapp autokross


10.05.2024   41. TÄÄKSI JÄRVE JOOKS


08.05.2024  Türi Maratoni laste metsajooks


05.05.2024  Lehola Kevad UJUMISES, Sakalamaa Angerjas V etapp Suure Jaanis


04.05.2024  POSTITEE JOOKS (Ihmaru Kanepi vald)


30.04.2024  Valgamaa koolinoorte 2024 murdmaajooksu MV (Tõrva)


27.04.2024  JANEKI MARATON Tallinnas


26.04.2024  Viljandimaa murdmaajooksu MV  Viiratsis


20.04.2024  KOLME TAMME JOOKS  Viiratsis


19.04.2024   41. Hubert Pärnakivi jooks (Viljandi Jakobsoni Koolis)


17.04.2024  Suvituslinn Tõrva lahtised MV ujumises


07.04.2023  Abja Kevad ujumises, Sakalamaa Angerjas III etapp


06.04.2024   MAANTEEJOOKS Karksi-Nuias


06.04.2023  ERALDISTARDID Tarvastu Karikas III etapp

06.04.2023  ÜHISSTARDID Tarvastu Karikas III etapp


23.03.2024  Eesti MV LASKESUUSATAMISES  HAANJA SHORT INDIVIDUAL


17.03.2024  UJU JA JOOKSE NS  III etapp  VILJANDI


17.03.2024  VII ETAPP HAANJA Laskesuusatamise õhkrelva NS Even Tudebergi auhindadele


16.03.2024  ERALDISTARDID Tarvastu Karikas II etapp

16.03.2024  ÜHISSTARDID Tarvastu Karikas II etapp

09.03.2024  Karksi Kevad ujumises Karksi-Nuias, Sakalamaa Angerjas III etapp


10.03.2024  Viljandi valla külade mängude MURDMAASUUSATAMINE


02.03.2024  39. Eesti omavalitsuste talimängud MURDMAASUUSATAMINE (Lähte)

03.03.2024   39. Eesti omavalitsuste talimängud TEATESUUSATAMINE (Lähte)


03.03.2024 Eesti kergejõustikuseenioride 2024 talvised MV kergejõustikus


24.02.2024  VAK STAIERI  TALVEJOOKS


10.02.2024 LASKESUUSATAMINE INDIVIDUAAL VI ETAPP NARVA EESTI GAAS NS


11.02.2023 Viljandimaa MV ujumises, Sakalamaa Angerjas II etapp


04.02.2024  UJU JA JOOKSE  II etapp TARTU


03.02.2024  VI ETAPP MAMMASTE laskesuusatamise õhkrelva NS Even Tudebergi auhindadele


27.01.2024 V ETAPP OTEPÄÄ Laskesuusatamise õhkrelva NS Even Tudebergi auhindadele

28.01.2024   EESTI GAAS laskesuusatamise NS SPRINT III ETAPP OTEPÄÄ 


20.01.2024 Baltic Biathlon Cup + Eesti Gaas NS II ETAPP SPRINT Haanja

21.01.2024 Baltic Biathlon Cup + Eesti Gaas NS II ETAPP MASS START Haanja


20.01.2024  ERALDISTARDID Tarvastu Karikas I etapp 2024

20.01.2024  ÜHISSTARDID Tarvastu Karikas I etapp 2024


13.01.2024 T.Grosbergi mälestusvõistlus ujumises Suure-Jaanis – Sakalamaa Angerjas I etapp